עמוס חגי

קצת עליי

מרפא אנרגטי, מטפל בלא מודע ומתקשר מהמובילים בעולם. בנוסף, אני מנטור ופילוסוף. מומחה לאיזון גוף-נפש ומלווה יחידים, קבוצות ועסקים בתהליכי ריפוי וצמיחה. 

יוצרו של משולש, פילוסופיה, דרך חיים, תנועה ושיטת חינוך ואימון, ומפתח הילינג לייט, שיטת טיפול חדשנית המבוססת על משולש ונותנת מענה לבעיות מנטליות, רגשיות ופיזיולוגיות.

החלום ששינה את חיי

הכול התחיל בגיל 27, לאחר שנים שבהן הייתי שקוע בעולם העסקי. לילה אחד חלמתי חלום, שבו אני מתעורר לעולם ללא אנשים.

בבוקר שאחרי המשכתי בחיי כרגיל, אולם לאחר כשבועיים נפל לי האסימון, החלום שיקף לי את מציאות חיי, עולם שבו הייתי מזוהה ללא הפסקה עם התניות העבר שלי, לא היה לי קשר אינטימי עם אף אדם, והייתי שקוע בתפיסת מציאות כוזבת שאני נפרד, קבוע ובלתי תלוי בכל מה שסביבי.

ידיעה מעוררת זו גרמה לי לעצור לרגע מהמרוץ המטעה והבלתי פוסק שאליו הייתי כבול, ולהרהר כיצד אני ממשיך מהמקום שבו אני נמצא. התחלתי לשלב בחיי לימודי רוחניות ודאגתי לייצר הפסקות יזומות של שקט, מדיטציה, התבוננות ותרגולים רוחניים נוספים.

כל אלו שינו את חיי. דוגמה חשובה לשינוי זה היא השלווה הפנימית שהחלה ללוות אותי במצבים מאתגרים בחיי. הפסקתי לכעוס, להתעצבן ולהתקרבן, ועברתי לחיות ממקום שמקבל את המציאות וזורם איתה.

לצד המסע החשוב הזה, המשכתי לקדם מיזמים עסקיים ולעסוק כרואה חשבון בחברת ייעוץ עסקי מהמובילות במשק. עם הזמן, וככל שהתקדמתי במסע הפנימי, הפסקתי לעבוד בשעות הערב, ולאחר מכן גם בסופי שבוע.

ריפוי חסימות העבר שלי

אט אט התחלתי לחיות את חיי מתוך אותה שלווה. עם הזמן הפכו הפסקות יזומות אלו למסעות רוחניים ברחבי העולם. מסעות שבהם העמקתי וחקרתי.

במסגרת מסעות אלו חזרתי לעבר שלי וריפאתי את חסימות היסוד שלי, זה היה תהליך ארוך ולא פשוט. גיליתי שבלי לעשות עבודה ממוקדת בלא מודע על חסימות העבר קשה להתקדם. תהליך ריפוי עמוק זה יהווה בהמשך את התשתית לפיתוח שיטת הטיפול הילינג לייט.

בנוסף, כל פיסה של חוכמה שספגתי אפשרה לי להכיר טוב יותר את טבעה השלם והאחדותי של המציאות. בין השאר, למדתי כי רוב בני האדם חווים את המציאות רק מנקודת המבט הצרה של העולם הגשמי הנראה לעין, בלי לדעת כלל שבמעמקיה קיים עולם שלם שאינו גשמי. חוויה חד-צדדית זו, מייצרת באדם סבל מתמשך.

הקמת משולש

עם השנים עזבתי את העולם העסקי והתמקדתי יותר ויותר בכתיבת ספר "משולש", המסביר את טבעה של המציאות, קריא, פעולת האור בעולם וכיצד האדם יכול לחיות על פיה כדי להיות מאושר. אור במובן של מכלול חוקי הקיום והקיום עצמו. 

דרך המשולש מבוססת על חקירה עצמית של מי אנחנו באמת באמצעות שחרור מהאגו הכוזב. כאשר משיגים מצב של קיום ללא אגו, אנו משתחררים מהניגודיות ומהנפרדות שבין "אני" ל"אחר", וחווים את טבעה השלם והאחדותי של המציאות ושל עצמנו כחלק ממנה. 

ידיעה עמוקה זו היא השער לחיים מבוססי סיפוק, משמעות, שמחה, אהבה שאינה תלויה בדבר ואיכויות נוספות של אתיקה טבעית. כמו כן במצב זה איננו מוטרדים עוד על ידי כעס, קנאה, תחרותיות, שנאה ונפרדות.

דרך חיים זו מתבטאת ביומיום באמצעות למידה של החוכמה אודות טבעה של המציאות (המכונה גם "חוכמת העין") ופרקטיקה של התנסות ישירה (המכונה גם "חוכמת הלב"). 

על בסיס דרך חיים זו הקמתי את משולש, אשר מטרתו לקדם ריפוי וצמיחה בקרב האנושות. כיום משולש היא תנועה אוניברסלית, דרך חיים, שיטת חינוך ואימון, ושיטות טיפול המאפשרות לאדם להתמודד ולמנוע מחלות מנטליות ופיזיולוגיות.

מרואה חשבון מדופלם להילר המוביל בעולם

בהמשך טבעי לתהליכים אלו פיתחתי את "הילינג לייט", שיטת טיפול חדשנית המבוססת על דרך המשולש, והעוסקת במתן מענה לבעיות מנטליות, רגשיות ופיזיולוגיות. על בסיס שיטה זו הקמתי את מרכז הטיפול "הילינג לייט", אשר מטרתו לקדם ריפוי בקרב האנושות.

במרכז זה אני מלווה מטופלים רבים באמצעות חיבור לשדה האנרגטי שלהם, זיהוי שורשי המחלה והתאמה מדויקת של תהליך המאפשר לגופם לרפא את עצמו. עם השנים פיתחתי שיטות טיפול נוספות הנובעות מדרך המשולש ואשר גם בהם נעשה שימוש במרכז הטיפול.

שיחת אבחון משנה חיים במתנה

מדובר על שיחה שאורכת מספר דקות שבה אני מגלה לך:

    דילוג לתוכן