קליניקת ניו מיינד

איך נולד ניו מיינד?

ביום 7 באוקטובר, התגייסנו במשולש לסייע לאנשים בהתמודדות עם המלחמה הקשה. סיוע זה כלל בין השאר מענה טלפוני לאנשים במצוקה, ביקור יומי שוטף בכיכר החטופים ומתן טיפולים לנפגעי טראומות.

ככל שהמלחמה התארכה, כך גדלו מספר מקרי הטראומה השונים, החל מתושבי עוטף עזה, משפחות החטופים, חיילי סדיר ומילואימניקים, תושבי הצפון, ישראלים שנחשפו לתיעודי הזוועות וישראלים רבים נוספים שהיו במעגל השני של כל אלו שאוזכרו קודם.

וכבר בתחילת התקופה הזו ישבתי וחשבתי כיצד נוכל להגדיל את טווח הסיוע שלנו ולגעת בעוד אנשים כדי לטפל בטראומות שלהם. מחשבות אלו היוו את הזרעים לרעיון של ניו מיינד.

ברגע שהרעיון זה צץ נוצרה גם הדרך להגשמתו. את כל הידע המקצועי הרב כבר היה לנו מתוך ניסיון של ליווי של אלפי מטופלים באמצעות שיטות הטיפול של משולש.

כך עשינו ימים כלילות ופיתחנו את המודל הטכנולוגי של ניו מיינד המבוסס על אלפי תהליכי טיפול מוצלחים ואשר מאפשר טיפול מותאם אישית למגוון רחב של טראומות, מחלות, התמכרויות ופוביות.

את המודל הרצנו שוב ושוב כדי להביא אותו לדיוק מקסימלי של אבחון חסימות האדם, התאמת תוכנית הטיפולים המדויקת ביותר עבורו ויישומה בהצלחה הלכה למעשה.

מה זה ניו מיינד?

ניו מיינד היא קליניקה טכנולוגית הפועלת בשיטה מהפכנית, ייחודית, טבעית וללא מגע. בקליניקה אין מטפלים, תוכניות הטיפול מותאמות באופן אישי, וכוללות סשנים טכנולוגיים, תרגולים פשוטים, ליווי צמוד ושיעורי הצלחה יוצאי דופן.

הקליניקה מטפלת במגוון רחב של בעיות החל מדפוסי חשיבה שליליים, תקיעויות, הרגלים מזיקים, הפרעות קשב וריכוז, יחסים לא פתורים וסטרס, דרך התמכרויות, דיכאון, פוביות וחרדות, טראומות ופוסט טראומות, משברים, וחסימות רגשיות מהעבר, ועד בעיות תפקודיות, כאבים כרוניים, מחלות אוטואימוניות, מחלות אחרות ומחלות קשות.

תוכניות הטיפול בניו מיינד קצרות, ממוקדות ומאוד אפקטיביות. הן מתחלקות בעיקרן ל- 2 קבוצות, עבור טראומות ומחלות – טיפול בן מספר שבועות בודדים, ועבור התמכרויות ופוביות – טיפול במפגש בודד.

מה אין בניו מיינד?

מה יש בניו מיינד?

מודל טכנולוגי מותאם אישית 100%
ליווי מקצועי בתהליך הטיפול 100%
שיעורי הצלחה יוצאי דופן 100%

בכל אדם קיים צופן שהפיצוח שלו מוביל לחיים נעלים

אודות עמוס חגי

מייסד ניו מיינד

נעים מאוד, שמי עמוס חגי, מרפא אנרגטי, מטפל בלא מודע ומתקשר.

במשך שנים חייתי מתוך חסימות העבר שלי ובעקבות חלום שחלמתי התחלתי להיות מודע אליהן ולהשפעה המכרעת שלהן על התקיעויות בחיי. אט אט התחלתי את המסע האישי שלי לטיפול באותן חסימות. מסע פנימי זה ארך מספר שנים ושינה את חיי לתמיד.

בעקבות המסע האישי שלי והקמת "משולש", פיתחתי שיטת טיפול ייחודית שמאפשרת לכל אדם לעשות את אותו מסע פנימי לריפוי חסימות העבר שלו. מאז, ליוויתי באמצעות שיטה זו אלפי אנשים בתהליכי ריפוי מוצלחים ומהירים.

עם פרוץ מלחמת "חרבות ברזל" ב- 7 באוקטובר, הקמתי את "ניו מיינד", קליניקה טכנולוגית פורצת דרך לטיפול בטראומות, מחלות, התמכרויות ופוביות.

שיחת אבחון משנה חיים במתנה

מדובר על שיחה שאורכת מספר דקות שבה אני מגלה לך:

    דילוג לתוכן