עדויות וידאו מתוכניות ריפוי

צפו בעדויות של משתתפים בתוכניות הריפוי של עמוס חגי בשיטת ההילינג לייט

כיצד שולי ריפאה את כאבי הגב העזים שליוו אותה עשרות שנים?

ההצלחה שלי בקורס הזה זה באושר הפנימי שלי וזה השפיע גם על הסובבים אותי, על הבעל שלי, על הילדים שלי.

זה קורס חובה לכל אחת ואחד, זה קורס שישנה לכם את החיים מהקצה אל הקצה, בתנאי שאתם באים לשם ואתם אומרים אני רוצה לעשות שינוי לעבר חיים יפים, טובים יותר ורגועים יותר."

כיצד שוש השתחררה מדיכאון עמוק שליווה אותה?

אני מרגישה שאני חוזרת לעצמי, אני מרגישה שאני מלאה כרימון, חיזקתי את ההערכה שלי, חיזקתי את האמונה שלי.

המדיטציות זה היה כל פעם וואו, הרגשתי אותם פיזית כמו זיעה שטפה אותי. הרגשתי אותם פיזית, רגשית ורוחנית. זה היה פשוט מדהים. אחרי כל מדיטציה כזו חזרתי הביתה וראיתי את עצמי צינור בצבע זהב, חלול לגמרי, נקי, מלא מלא מלא אור. ואז אחרי כל ערב כזה שהייתי אצלך בסדנה חזרתיבמלאות, שאני לא צריכה יותר כלום, הייתי כמו בריחוף אבל אמיתי, אמיתי, אמיתי, עמוק. והכי הרבה התדר הפנימי שלי,התחברתי לתדר האלוהי שקיים בכל אחד מאיתנו וזה עשה לי וואו. תמיד בערבים האלה הלכתי לישון כמו תינוק, מבלי להתעורר למטרנה.

אז לא להתלבט, זה חובה, זה מאסט, אנו הולכים לטפל בעצמנו, בנשמה שלנו, בדברים שלא מסתדרים לנו, וכמו שיש לנו רופא שיניים כשיש לנו חור בשן כך אנו חייבים לרפא את הנפש שלנו. הבעיות שהגוף מייצר זה בגלל קונפליקטים שאנו לא מצליחים לסדר אותם עם עצמנו, וחובה לטפל בעצמנו לפני כל דבר אחר. כמו שאנו אוכלים מזון, זה מזון לנשמה, זה בגדר חובה."

כיצד עליזה ריפאה את החסימות שלה ושינתה את חייה?

אני אדם שונה בסבלנות, בסובלנות, בהקשבה, בהכלה, בנתינה, בעזרה, בלתת אור כמו שאתה אומר, אני שיניתי את כל הקונספט שלי ברבדים רבדים בתוך האישיות שלי כי התוכנית שלך מחלחלת להמון היבטים.

קיבלתי הרבה תובנות שלא היו לי, נתת לי אוקיי להרבה דברים שהיו אצלי בסימני שאלה.

אני מרגישה שאתה עמוס חלק מהחיים שלי, יש לי 2 חברות טובות שכמעט כל שבוע רוצות לשמוע ממני, נו עליזה, מה למדת מעמוס השבוע? מה את יכולה לספר לנו השבוע? עמוס אתה אדם מיוחד, מלא ידע, אתה מעביר את התוכנית בצורה הכי טובה והכי מקצועית."

כיצד אתי ריפאה את חייה בתחומי כושר, תזונה, מערכות יחסים ועוד?

לפני התוכנית פחדתי לעשות שינויים בחיים בגלל הרקע מהילדות שלי. היום אני עושה כל יום התעמלות, אני עובדת על הגוף שלי, אני עושה כל יום מדיטציות בזכותך. לפני שהייתי איתך לא הייתי עושה מדיטציות כל יום אבל בגלל שאתה כל כך התמדת והתקשרת אליי אני השתניתי.

הבנתי שכאשר אני מתחברת למקום העמוק בתוכי זה מה שנותן לי את הבטחון העצמי.

שמעתי אותך פעם אחת והבנתי שזה מה שאני צריכה. אצלך בתוכנית הפכנו את הפילוסופיה למשהו מעשי. בתוכנית חיפשנו אירועים טראומטיים וריפאנו אותם."

כיצד אתי ריפאה את החסימות ושינתה את חייה מקצה לקצה?

זה ממלא בכוחות, זה ממלא באנרגיה טובה, זה מפיל אסימונים. זה משהו שאי אפשר להסביר. צריך לחוות את זה כדי להבין כמה זה חזק וכמה זה עוצמתי.

אני מאמינה שיש לנו מורה שהוא הילר והוא מעביר לנו אנרגיה מאוד מיוחדת שרק מחזקת אותנו ואני יכולה להגידשכל הסובבים אותי רואים את השינוי, ואני רואה את השינוי בי וזה הכי חשוב שאני יכולה לראות את השינוי שאני עוברת."

כיצד טניה ריפאה את מערכות היחסים בחייה?

היה איזה אירוע בילדות ופתאום נפתחו עיניי להבין אותו וזה היה ממש אמיתי. פתאום הבנתי שלא בגללי צועקים עליי, זה לא אני אשמה שצועקים עליי, אלא זה הסיטואציה החיצונית שמשפיעה עליי אבל אני יכולה להתגבר עליה, אני לא חייבת להמשיך ולהתרגז. אני היום בכלל כבר לא דואגת ומתרגזת, זה עובר לי ליד האוזן וזה דבר נפלא.

אחד הדברים שלקחתי מעמוס זה לא להטיל ספק באור והוא זה שמסיר מאיתנו את המחסומים.

אני חושבת שאתה מקצוען בתחום הזה והעברת את המסרים בצורה ברורה ושקופה וזה לאט לאט חלחל למוח וללב.

מדיטציה זה דבר שמאוד מושפע מהסביבה והקול של המנחה. יש לך קול שפשוט מכניס אותך לאווירה ואתה שוכח מהכל ומרגיש הרפיה, ובתם המדיטציה נשארת הרגשה של ריחוך וזה דבר נפלא וגם נותן המון אנרגיות. אבל זה בזכותך, אני מוכרחה לציין שלא כל אחד יודע להעביר מדיטציה."

כיצד שולה ריפאה את מערכות היחסים בחייה?

אני כל יום מופתעת מחדש, הקורס הזה מאוד נגע בי, התחלתי לגלות דברים על עצמי, פתאום הבנתי את הקשר בין העבר שלי לכל מה שקורה איתי ביומיום ובחיים בכלל, והגילוי העצמי הזה הביא אותי למקומות הרבה יותר טובים ממה שהייתי.

חיכיתי כל יום להגיע למפגש הזה ויצאתי כל פעם מחוזקת ממנו. הכי אהבתי את המדיטציות, המדיטציות נתנו לי להסתכל לתוך תוכי, לראות איפה הכאב פוגש אותי ופשוט להיפתח ולשחרראת הכאב שבי ולתת לעצמי להיפתח לדברים חדשים ולהבין שאפשר לשנות, וזה מה שהיה חשוב לי.

הקורס הזה נותן תשובות לכל דבר, לכל אחד ולכל דבר באשר הוא. כשטיפלת במישהי ודיברת על הבעיה שלה זה השליך עליי וכשאני נפתחתי זה השליך על מישהי אחרת וזה הריפוי הכי גדול."

כיצד ספיר החלה להזרים שפע לחייה?

אלוהים רצה שאצא מהתוכנית הזאת עם הרגשה שכל החיים הוא הכין אותי לרגע הזה שאדע דרך החוסרים שלי כמה שפע אני יכולה ליצור בחיים שלי.

מה שאתה מעביר לעולם זה מאוד חשוב להרבה אנשים שצריכים את זה.אתה המורה היחידי שדיבר לענין וכמו שצריך מזה הרבה שנים שהכרתי.

אני כן רואה בך משהו שונה מאחרים. הצניעות שלך כמורה, שמדבר בגובה העיניים, אתה מעביר את החומר בצורה יותר נכונה, נינוחה, שלווה ורגועה. כאילו לכל אחד יש משהו ייחודי שלו וזה משהו ייחודי שקיים בך.

החוויה של התוכנית היתה עוצמתית, הרבה ידע, המדיטציות נתנו בוסט אנרגטי. התחברתי לאנרגיה שלך והתחברתי לאיך שדיברת ואיך שהעברת את הנושאים. אני לא מכירה הרבה אנשים שמעבירים את הידע הזה."

כיצד בלה הביאה את השלווה לחייה וסוף סוף הצליחה לישון טוב בלילה?

כל פעם שיצאתי מהמפגשים היו לי אנרגיות מטורפות, ישנתי מאוד טוב בלילה, זה תחושת טיהור של שלמות, רוגע ושלווה. זה משהו שאי אפשר לתאר, מין אופוריה שהכל סבבה והכל טוב. זה די הרגיע אותי ונתן לי מנוחה מאוד גדולה לגוף. עצם זה שהצלחתי לישון זה אומר דרשני."

כיצד רבקה יצרה פריצת דרך במערכות היחסים בחייה?

עמוס הביא ידע של מה זה תהליכי ריפוי, מה מעכב אותנו וזה בסיס טוב לתהליכי הריפוי שעברנו. לומדים מהו תהליך של ריפוי ושריפוי אפשרי והאמונה שאני יכולה להחזיק את המושכות של החיים שלי ושאני יכולה לעשות דרך ולהשיג מטרות.

עמוס העביר תהליך מדיטטיבי וקלט את המצוקה שלי מרחוק. הבנתי שזה אדם שיכול לקלוט דרך המסך, עם לא מעט אנשים וכנראה שיש כאן משהו מאוד מאוד חזק."

כיצד אתי ריפאה את חסימות העבר ומערכות היחסים בחייה?

מי שחושב שהילדות שלו לא השפיעה על החיים שלו אז הוא טועה. כל החיים חשבתי למעשה שכל חוויות העבר שלי היו טובות, אולי מתוך הדחקה, אחרי התוכנית היו כמה נקודות שהתעוררו בי ופתרתי אותם.

זה לא מובן מאליו שמחוץ לכותלי הקורס אתה מוכן לענות על שאלות ולדבר עם אנשים בטלפון. זה מדהים עמוס, זה מדהים, אחרי הכל אתה כמו איש חינוך, כל הכבוד לך וזה ראוי להערכה."

כיצד אלון התגבר על כאבי הגב העזים שליוו אותו שנים?

כיצד אורית יצרה את שביל הריפוי שלה?

התוכנית תדר השינוי עם עמוס חגי מלאה אור וידע ומלאת העמקה, ויש כל הזמן תחושה שהכל ברור מאליו, רווחה כזו שאנו יודעים שזו האמת וזו הדרך."

כיצד נילי יצרה עבורה שביל ריפוי וצמיחה?

אתה עוזר לי לפתוח עוד ערוצים בתוכי.

יש בדרך של העבודה שלך דרכים עבורי להתפתח."

כיצד איתמר טיפל בחוסר ריכוז ובחרדות שלו?

בנוסף רציתי לשתף בעניין החרדות, שמהרגע שהתחלתי לתרגל מדיטציות, החרדות הלכו ופחתו לאט לאט. אני מוצא את עצמי מרוכז יותר בסנטר, במרכז שלי ולא בדברים מסביב שקורים וזה מאוד נתן לי ייצוב פנימי."

כיצד רונית שינתה את יחסיה עם מקום העבודה שלה?

זה ישמע "וואו" אבל זה באמת "וואו", כי לא יכול להיות אחרת. אני פשוט עד עכשיו נסערת מהשינוי הדרסטי שנעשה. היום אני מתקבלת בברכה בעבודה, כמובן שאני מקבלת מחמאות מפה ועד להודעה חדשה, אני מרגישה שאני מתקדמת ושאני נמצאת במקום שמקדם אותי, כשלמעשה הכל התחיל במפגשים שלי עם עמוס."

כיצד חן שיפרה את היחסים שלה עם כל מי שסביבה?

הוא בעצם לימד להכניס את זה לחיי היום יום שלי ולהסתכל על העניין ממקום גבוה, ממקום לא שיפוטי. בעצם לא להכניס את האגו ואת כל הדברים שזה האוטומט שלנו להכניס, באמת מהמקום הנשימתי הגבוה וזה משהו שבאמת תרם לי ואני מרגישה שאני יודעת לפעול מול האנשים, יודעת לקחת את הסיטואציות שהחיים מביאים לי באמת ובפרופורציות ובמקום שאני חיה החיים יותר מלאים ובאמת יותר שלווים ורגועים

שיחת אבחון משנה חיים במתנה

שיחה שאורכת מספר דקות שבה אני מגלה לך:

הרשמה להרצאה הבאה
ימים

שיחת אבחון משנה חיים במתנה

מדובר על שיחה שאורכת מספר דקות שבה אני מגלה לך:

    דילוג לתוכן