הילינג לייט – תוכנית לטיפול זוגי

תוכנית ריפוי

פרונטאלי

תוכנית לטיפול זוגי

להתעורר לזוגיות ללא כאבים

תוכנית לטיפול זוגי| עמוס חגי
מחיר התוכנית: החל מ- 24,000 ₪

מלאו פרטים לקבלת מידע נוסף:

  מודעות לחסימות שבתוכנו

  הסיפור של גליה

  עד לא מזמן גליה, בת 49, חיה במנותק לחלוטין מבעלה. הם אמנם חיו תחת אותה קורת גג אבל זה הדבר היחיד בערך שחיבר ביניהם. כל אחד מהם היה מתחיל את היום שלו בנפרד, שותה קפה בנפרד, והולך לעבודה בנפרד.

  במהלך העבודה, כל התקשורת ביניהם סבבה סביב עניינים שוטפים של קיום הבית כמו מי עושה קניות, איך משלמים את החשבונות ומי לוקח את הילדים לחוגים. וזהו.

  שניהם היו עובדים מסביב לשעון כדי לא לחזור מוקדם לבית כי אין באמת בשביל מה לחזור. ועד שהיו חוזרים כבר, לא היו אפילו אומרים שלום זה לזה.

  ואיך נראה הערב? בעלה היה נכנס לבית, נותן נשיקה על הראש של הילדה וישר למקלחת. כאשר היה יוצא, היה חולף על פני גליה לעבר המטבח כדי להכין משהו לאכול, בעוד שגליה עצמה כבר היתה נכנסת לחדר השינה. 

  עד שכבר היו מדברים הכל היה סביב אינטרסים לשימור משק הבית, שיחות אלו כללו כעסים בלתי פסוקים, צעקות ותלונות בלתי פוסקות.

  התנהלות לקויה זו השפיע מן הסתם על הילדים שמצאו את עצמם חסרי אונים כיוון שחשו כל הזמן שהם גרים בשני בתים נפרדים שמנהלים אותם 2 זומבים.

  ובלילה? ישנים באותה מיטה אבל כל אחד בצד שלו, שלא נדבר על זה שאין ביניהם שום צורה של אינטימיות ובטח של יחסי מין.

  גליה חיה כאישה כבויה, שבורה וחסרת אונים. מצד אחד, מרגע שנולד הילד השני שלהם לפני 19 שנה, היא לא זכתה לכל יחס, חום ואהבה מהאדם אליו היא נשואה, ומצד שני היא לא היתה מסוגלת לעזוב אותו כי הערך העצמי שלה נשחק לאורך השנים ולא אפשר לה להאמין שהיא מסוגלת למצוא משהו טוב יותר.

  לאורך השנים הלב שלה נסגר, הנשיות שלה נפגעה, והאנרגיה הזכרית השתלטה עליה בכל תחומי החיים. כל מה שהיא עשתה היה טכני לחלוטין, החל ממקום העבודה שלה, דרך ההתנהלות מול הילדים ועד שאר מערכות היחסים בחייה.

  גליה היתה בטוחה שזה מי שהיא, שככה היא נולדה וכך היא תחיה כל חייה. בתוך הסבל הגדול הזה וללא שום חום ואהבה.

  כשהתחתנה עם בעלה לפני 23 שנה היא היתה בטוחה שהיא מצאה את הבית אותו חיפשה כל חייה, ואולם, עם השנים, ציפיה זו התנפצה לרסיסים.

  גליה לא ידעה למה אלו הם חייה, היא הייתה בטוחה שהיא פשוט נולדה ככה, ובהתאם היא חיה כל חייה מתוך המשוואה "זוגיות = רע". עם השנים היא שיחזרה שוב ושוב את אותה משוואה ובכך העצימה אותה.

  יש אנשים שחיים ככה חיים שלמים.

  אבל עבור גליה שלנו זה לא היה סוף הסיפור. 

  כיום גליה חיה חיים חדשים. היא ובעלה הם החברים הכי טובים בעולם, הרומנטיקה פורחת ופשוט אי אפשר להפריד ביניהם.

  אותה אהבה מקרינה גם על ילדיה וכל המשפחה מאושרת. גליה חיה סוף סוף את החיים שמגיעים לה ושתמיד חלמה עליהם. 

  מהו הפתרון?

  החסימות שבתוכנו

  שורשי החולי של הזוגיות שלנו נובעים מטראומות שונות בעברנו היוצרות חסימות ושחזורן של אותן חסימות בחיינו ובמערכות היחסים שלנו (משורשרים אחורה לילדות, הריון, הפריה של זרע וביצית ואחורה לאבות אבותי האנושות).

  החסימות הן רבות ומגוונות כמו הערכה עצמית נמוכה, בושה, כעס בלתי פוסק, סטרס כרוני ועוד.

  לכל חסימה יש חותם תודעתי במערכת העצבים ובשאר חלקי הגוף לרבות תאי הגוף. בנוסף, יש מרכזים שונים שבהם חותמים אלו מצטברים בצורה עמוקה יותר.

  אותן חסימות מתבטאות במקרה הטוב בתקיעויות שונות בחיי האדם כמו קושי בזוגיות, קושי לבקש העלאת שכר או התפרצויות זעם ותחושות אי צדק, ובמקרה הפחות טוב, במחלות פיזיולוגיות שונות.

   

  בסיס הריפוי

  טבענו האמיתי נטול חסימות. אותן חסימות הצטברו בתודעתנו בעקבות טראומות העבר שלנו והעובדה שאנו חיים יום אחר יום מתוכן. 

  בסיס הריפוי הוא להפוך מודעים לאותן חסימות, ולרפאן במעמקי הלא מודע שלנו. 

  כיצד מירי הצליחה ליצור סביבה המקדמת זוגיות בריאה בגיל 65?

  כיצד התוכנית עוזרת בפתרון הבעיה?

  בחזרה לסיפור של גליה…

  גליה הצטרפה לתוכנית לטיפול זוגי של הילינג לייט עם עמוס חגי. כיום, לאחר מספר שבועות בודדים, מירי חיה חיים חדשים. היא ובעלה הם החברים הכי טובים בעולם, הרומנטיקה פורחת ופשוט אי אפשר להפריד ביניהם.

  הנה מה שגליה אמרה לאחר התוכנית:

  "אחרי תקופה של חודשיים אני מרגישה בעננים. אני פשוט לא מאמינה שהצלחתי לשקם את הזוגיות שלי ולזכות בה מחדש. ממש מחדש. אי אפשר לתאר. כל כך הרבה קונספציות נפלו וגיליתי שבעלי אוהב אותי ורוצה לחיות איתי ולהזדקן לצידי. הוא הפך מאחד שכל הזמן יורד עליי לאחד שמעריץ אותי. בנוסף, 2 הילדים שלי במקום אחר לגמרי, הרבה יותר טוב. תודה ענקית על הטיפול איתך."

  אודות התוכנית

  תוכנית "הילינג לייט – תוכנית לטיפול זוגי" הינה תוכנית הדגל של משולש לריפוי אנרגטי וטיפול בלא מודע עבור זוגות. התוכנית מועברת באופן אישי על ידי עמוס חגי ומתרגלים שהוכשרו על ידו ונותנת מענה מקיף לבני הזוג ובכך מאפשרת לזוגיות שלהם להשתקם ולשגשג בתקופת זמן מאוד קצרה.

  התוכנית מבוססת על שיטת "הילינג לייט", שיטה המבוססת על תהליך משולש הכולל פגישת אבחון, טיפול במודע ובלא מודע, ואינטגרציה.

  בפגישת האבחון אנו מאבחנים את שורשי הבעיה, לרבות הקשרים בין חסמים רגשיים וכיצד הם מתורגמים לדפוסי התנהגות, בעיות תפקודיות ומחלות שונות.

  היקף התוכנית משתנה מזוג לזוג והכל בהתאם לפגישת האבחון המקדימה. התוכנית כוללת בין השאר את ההיבטים הבאים:

  פגישת אבחון מקיפה בת שעתיים.

  סשנים לשחרור חסימות העבר

  סשנים לחיבור לכח הריפוי הטבעי של הגוף

  שיעורי בית ומעקב שוטף

  ליווי באמצעות הספרים של משולש

  ליווי אישי טלפוני 

  אודות המנחה

  היי, שמי עמוס חגי ואני מרפא אנרגטי, מטפל בלא מודע ומתקשר מהמובילים בעולם. בנוסף, אני מנטור ופילוסוף. לפני למעלה מעשר שנים ייסדתי את משולש – ארגון המוביל אנשים לתהליכי ריפוי וצמיחה אישית, ואת "הילינג לייט" שיטת ריפוי אנרגטית. 

  לאורך השנים טיפלתי בהצלחה בהמון זוגות, כאשר חלק גדול מהם ממש הצלתי מפרידה, זאת לאחר שהם איבדו כל תקווה שאפשר לשקם את הקשר שלהם.

  בנוסף, טיפלתי באינספור אנשים עם בעיות שונות, החל מדפוסי חשיבה שליליים, הפרעות קשב, חרדות, דכאונות, סטרס, התמכרויות והרגלים לא בריאים, דרך בעיות תפקודיות שונות ועד למחלות אוטואימוניות ומחלות פיזיות אחרות.

  את כולם העברתי תהליך ריפוי מוצלח אשר התחיל באבחון ראשוני הכולל מיפוי של אותם חסימות ושתילת היסודות לריפויין, המשיך בתהליך ריפוי עמוק והסתיים באינטרגציה עם חיי היומיום שלהם.

  הודעות שקיבלנו מאנשים שעברו התוכנית

  חוות דעת של מטופלים בוידאו

  שנים הזוגיות שלנו סובלת מחסימות העבר שלנו

  תוכנית לטיפול זוגי | עמוס חגי
  מחיר התוכנית: החל מ- 24,000 ₪

  מלאו פרטים לקבלת מידע נוסף:

   בונוסים שווים למצטרפים

   מה מספרים מטופלים שעברו תהליכי ריפוי

   שאלות ותשובות

   אצל כולנו יש חסימות עבר שמנהלות אותנו. חסימות אלו הופכות עם השנים או לתקיעויות במרכזי חיינו או למחלות פיזיולוגיות שונות. בהתאם, כל אדם באשר הוא זקוק לריפוי.

   היתרון של התוכנית הוא בעוצמה שלה ליצור שינויי עומק במערכת העצבים של המטופל. לתוכנית הצלחה של אלפי אנשים, חלקם חיו במשך עשרות שנים בתחושה שהם "אבודים".

   בהחלט. ניתן להפסיק את התוכנית בכל עת. יחד עם זאת, מכיוון שההשפעה של התוכנית מאוד עוצמתית הדבר מייצר במטופל מוטיבציה תמידית להמשיך בה ולקדם את ריפוי חייו.

   זה הזמן להציל את הזוגיות שלך

   תוכנית לטיפול זוגי | עמוס חגי
   מחיר התוכנית: החל מ- 24,000 ₪

   מלאו פרטים לקבלת מידע נוסף:

    שיחת אבחון משנה חיים במתנה

    מדובר על שיחה שאורכת מספר דקות שבה אני מגלה לך:

     דילוג לתוכן