משולש | הגעת לפסגה – קבוצת ריפוי טבעי וצמיחה אישית

משולש | הגעת לפסגה – קבוצת ריפוי טבעי וצמיחה אישית

הקבוצה שתצעד איתך יד ביד לשחרור החסימות העמוקות שבתוכך ולעבר חיים משוחררים ועוצמתיים

בהנחיית עמוס חגי | קבוצת ZOOM
מחיר הקבוצה לשנה: 960 ₪

מטרת המפגשים

לרפא את חייך ולממש את הפוטנציאל האנושי הטמון בך

מדוע אנו סובלים?

השנים הראשונות קריטיות לעיצוב הקשרים התודעתיים של האדם, רובנו חווינו בעיות כלשהן, אם ברמה של אלימות ובין ברמה של הצקות או התעלמות או שתילת אמונות מגבילות שקיבלנו מהסביבה. כל אלו גרמו לילד הפנימי שבתוכנו לגדל שיריון הגנה מפני כל אלה. שיריון שבמקרים רבים נשאר בתכונו גם כשאנו מבוגרים.

החיים הם זרימה ואנו צינור שמאפשר את הזרימה הזו. רוב הכאבים והמחלות שלנו מקורם בחסימות פנימיות בתוכנו. חסימות אשר תוקעות את אותה זרימה. החסימות הללו מייצרות בתוכנו מלחמה פנימית שחלק אחד בנו מנסה נואשות להבין מה קורה וחלק אחר נאבק כדי למנוע מהרגשות האלה לצוף לפני השטח.

במקרים רבים אדם שחווה אובדן או טראומה משמעותית בילדות גורר לאורך חייו מערך שלם של תגובות ודפוסים מייצרי לחץ שעלולים להתפתח לכאבים בלתי פוסקים ומחלות שונות.

מה הפתרון?

בסיס הריפוי הוא להבין שמקורם של אותם חסמים הוא ברגשות מודחקים בעבר שלנו, כאשר מבינים זאת, יוצאים למסע של ריפוי פנימי של אותם חסמים. אותו ריפוי הוא אינטואיטיבי ומתרחש מעבר לאגו ולתודעה המותנית שלנו. שם אנו משחררים מהזירה של המחשבות וההיגיון ועוברים להתרחש בזירה הרגשית תחושתית.

ריפוי התודעה חושף בפנינו את האמת אודות טבעה האחדותי של המציאות. אחדות זו מתבטאת בעובדה כי כל דבר שקיים מתרחש במארג אינסופי של קשרים הדדיים התלויים אלה באלה, כלומר, שום דבר שקיים אינו נפרד, קבוע ובלתי תלוי. וזהו השער לריפוי.

טבענו האמיתי הוא נטול אגו. אותו אגו הצטבר בתודעתנו בעקבות העובדה שאנו חיים יום אחר יום מתוך השקפה אשלייתית שאנו נפרדים, קבועים ובלתי תלויים בכל מה שסביבנו. באופן זה האגו התמצק בתודעתנו וכיסה את האמת שעמוק בתוכנו אנו גם הוויה טהורה הריקה מקיום עצמי נפרד, קבוע ובלתי תלוי.

כיצד מירי ריפאה את חייה ונולדה מחדש בגיל 65?

כיצד הקבוצה תשנה את חייך?

אודות הקבוצה

מפגשי הקבוצה עוזרים לכל אדם לממש את הפוטנציאל האנושי הטמון בו באמצעות ריפוי התודעה. המפגשים מעודדים את התנועה העדינה מחיים מבוססי אגו והתניות תודעתיות שונות לחיים מבוססי חירות, צמיחה, אהבה ושלווה.

אנו מתמקדים בחקירה עצמית על מנת לגלות מי אנחנו באמת על ידי שחרורנו מהאגו הכוזב. כאשר משיגים מצב של קיום ללא אגו, אנו משתחררים מהניגודיות שבין "אני" ל "אחרים" וחווים את טבעה האחדותי והשלם של המציאות.

ידיעה עמוקה זו היא השער לאהבה שלא תלויה בדבר, שמחת ההוויה, טוב אבסולוטי ועוד איכויות של אתיקה אוניברסלית. בנוסף, איננו מוטרדים יותר על ידי כעס, קנאה, תחרותיות, שנאה ונפרדות.

מבנה המפגשים

מבנה המפגשים הינו ספירלי המשלב לימוד של המעבר מאגו ונפרדות לאהבה ואחדות (המכונה גם "חוכמת העין"), יישומו בחיי היומיום ותרגול על בסיס שוטף (המכונה גם "חוכמת הלב"). כל מפגש כולל לימוד פילוסופי בעולמות תוכן שונים ומגוונים אשר נוגעים לחיי היומיום שלנו, דיונים פתוחים שמאפשרים להרהר על כל נושא ולראות איפה הוא פוגש אותנו בחיי היומיום שלנו ותרגולים תודעתיים שונים לרבות מדיטציה ותרגילי זוגות ליישום טכניקות חקירה עצמית וריפוי תודעתי ופיזיולוגי.

הלימוד מתקיים באמצעות קבוצות אינטימיות, באופן המאפשר לעשות עבודה פנימית משמעותית ולהירפא ולצמוח יחד. בקבוצות אלו אנו עובדים באופן יסודי על מגוון רחב של בעיות החל מדפוסי התנהגות והתמכרויות, דרך טראומות, חסמים רגשיים מהעבר ויחסים לא פתורים, ועד מחלות ובעיות פיזיולוגיות תפקודיות.

מה כוללת ההצטרפות לקבוצה?

– מפגש זום חודשי עם עמוס חגי הכולל לימוד ותרגול

– להיות חלק מקבוצה שעושה דרך של התפתחות יחד

– קבוצת ווטסאפ סגורה למתן שיעורי בית, שאילת שאלות ושיתופים

– מתרגל המלווה את הלימוד ויישומו בחיי היומיום

– ליווי אישי עם עמוס חגי, לרבות פגישות תקופתיות

אודות המנחה

עמוס חגי

היי, שמי עמוס חגי ואני מרפא אנרגטי, מטפל בלא מודע ומתקשר. לפני למעלה מעשר שנים ייסדתי את משולש – ארגון המוביל אנשים לתהליכי ריפוי וצמיחה אישית, ואת "הילינג לייט" שיטת ריפוי אנרגטית. 

לאורך השנים טיפלתי באינספור אנשים עם בעיות שונות, החל מדפוסי חשיבה שליליים, הפרעות קשב, חרדות, דכאונות, סטרס, התמכרויות והרגלים לא בריאים, דרך בעיות תפקודיות שונות ועד למחלות אוטואימוניות ומחלות פיזיות אחרות.

את כולם העברתי תהליך ריפוי מוצלח אשר התחיל באבחון ראשוני הכולל מיפוי של אותם חסימות ושתילת היסודות לריפויין, המשיך בתהליך ריפוי עמוק והסתיים באינטרגציה עם חיי היומיום שלהם.

צפו בסרטון קצר של עמוס על המתכון הסודי לצמיחה אישית >>

חוות דעת של מטופלים בוידאו

הקבוצה לחיים ללא חסימות

בהנחיית עמוס חגי | קבוצת ZOOM
מחיר הקבוצה לשנה: 960 ₪

בנוסף לתוכנית הבסיסית מקבלים את הבונוסים הבאים

שיחת אבחון אישית עם עמוס חגי

הרצאה יחסים מוארים עם עמוס חגי

סדנה כוחה המרפא של הסליחה

מה מספרים בוגרי התוכנית?

שאלות ותשובות

מטרת המפגשים היא לרפא את עצמנו. המפגשים עוסקים בלחם והחמאה של הקיום האנושי וכוללים נושאים כמו כיצד להפחית רגשות שליליים, כיצד לשחרר מטענים רגשיים, כיצד להתמודד עם משברים בחיינו, כיצד לטפח רגשות חיוביים ועוד. 

לימוד בקבוצה יתרונות רבים כמו הליווי ההדדי בין חברי הקבוצה והתחושה של הליכה משותפת בדרך. עוד נקודה מאוד חשובה היא הדיונים המשותפים. אחד מכללי היסוד בלימוד הוא לייצר דיונים משותפים סביב נושאי עומק שונים, דיונים אלו הופכים את הסוגיות לצלולות יותר וכך קל יותר להשרישם בתודעה.

לכל אחת האיכויות שלה. על קצה המזלג, מדיטציית הריכוז מלמדת את התודעה איך ללמוד להתרכז באובייקט ספציפי ולטפח איכות של ריכוז והיכרות עם ההוויה שבתוכנו בעוד שמדיטציית ההתבוננות מאפשרת לייצר תהליכי עומק משני תודעה בהיבטים שונים בחיינו.

הלימוד הוא ספירלי. לימוד של חוק הסיבה והתוצאה יכול לקחת שנים רבות אם לומדים אותו רצוף. זה אינו הרעיון, הרעיון הוא ללמוד בכל מפגש חלק קטן מנושא מסוים, לראות איפה זה פוגש אותנו בחיי היומיום וליישמו הלכה למעשה באופן שייצר בנו שינוי תודעתי מתמשך.

כן. לכל קבוצת לימוד יש קבוצת ווטסאפ סגורה אשר בה מקבלים שיעורי בית והנחיות נוספות. בנוסף, ישנו קשר ישיר בין התלמידים למורה, לרבות מפגש אישי אחת לתקופה.

זה הזמן שלך

בהנחיית עמוס חגי | קבוצת ZOOM
מחיר הקבוצה לשנה: 960 ₪

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.