משולש | הגעת לפסגה – כיצד לרפא את חייך ולחיות את החיים שתמיד רצית?

משולש | הגעת לפסגה – כיצד לרפא את חייך ולחיות את החיים שתמיד רצית?

הדרכה ללא עלות עם עמוס חגי

יום שני 13.3.23 | 20:00 | זום

החסימות אשר גם תוקעות את מרכזי חיינו וגם מייצרות מחלות

מי מאיתנו מתעורר בבוקר עם חיוך ואומר בוקר טוב עולם? רובנו נשאבים לחיים תגובתיים ומלאי לחץ. כל דבר הכי קטן מוציא אותנו מאיזון ומציף בנו את חסימות הילדות שלנו בדמות הערכה עצמית נמוכה, כעסים, שיפוטיות ועוד.

אנו חיים כל יום מתוך מערכות יחסים כושלות שאנו גוררים לאורך חיינו עם בני משפחה, חברים, מכרים ובני או בנות זוג שלנו. ושלא נדבר על קידום החלומות שלנו ומימוש הפוטנציאל האדיר הטמון בתוכנו.

וכך גם ברמה הפיזיולוגית, אנו מזניחים את עצמנו ולא מטפלים ועם השנים אותן חסימות מייצרות סביבה המעודדת היווצרות של מחלות פיזיות בתוכנו. נשמע מוכר?

הפתרון של שינוי מצב התודעה מאגו ונפרדות לאהבה ואחדות

בסיס השינוי הוא להבין שמקורם של אותן חסימות הוא ברגשות מודחקים בעבר שלנו, כאשר מבינים זאת, יוצאים למסע של ריפוי פנימי. אותו ריפוי הוא אינטואיטיבי ומתבטא בהתמרת התודעה מתדר של אגו ונפרדות לתדר של אהבה ואחדות, או במילים אחרות, להכיר את חוקי הקיום ולחיות לאורם.

טבענו האמיתי הוא נטול אגו. אותו אגו הצטבר בתודעתנו בעקבות טראומות הילדות שלנו והשקפה שגויה שהתמצקה בנו בעקבותיהן. במקרים רבים אדם שחווה אובדן או טראומה משמעותית בילדות גורר לאורך חייו מערך שלם של תגובות ודפוסים מייצרי לחץ שמתפתחים במקרה הטוב לתקיעויות בכל תחומי חיינו ובמקרה הרע לכאבים כרוניים ומחלות שונות.

ואולם, חשוב לזכור כי עמוק בתוכנו אנו הוויה טהורה בעלת פוטנציאל ממשי לחיים מאושרים.

מה מאפשרת ההשתתפות בהדרכה?

להכיר טוב יותר את מה שתוקע את חיינו וגורם לנו למחלות

להכיר לעומק את הפתרון האפקטיבי ביותר לבעיה זו

ללמוד דרך פרקטית ונעימה ליישום הפתרון בחיינו

אני מזמין אותך להדרכה מיוחדת

בהדרכה אסביר לך בדיוק מה חוסם אותך, מה הפתרון לכך וכיצד אפשר לממש פתרון זה הלכה למעשה בחייך.

הדרכה ללא עלות עם עמוס חגי

יום שני 13.3.23 | 20:00 | זום

קבלו הצצה לתהליכי הריפוי שאנשים עברו איתנו

כיצד אתי ריפאה את מערכות היחסים בחייה? כיצד יואל ריפא את החסימות שלו? כיצד אתי שינתה את היחס כלפיה? כיצד מירי נולדה מחדש בגיל 65?

היי, נעים מאוד 🙂

שמי עמוס חגי ואני מרפא אנרגטי, מטפל בלא מודע ומתקשר. לפני למעלה מעשר שנים ייסדתי את משולש – ארגון המוביל אנשים לתהליכי ריפוי וצמיחה אישית, ואת "הילינג לייט" שיטת ריפוי אנרגטית. 

לאורך השנים טיפלתי באינספור אנשים עם בעיות שונות, החל מדפוסי חשיבה שליליים, הפרעות קשב, חרדות, דכאונות, סטרס, התמכרויות והרגלים לא בריאים, דרך בעיות תפקודיות שונות ועד למחלות אוטואימוניות ומחלות פיזיות אחרות.

את כולם העברתי תהליך ריפוי מוצלח אשר התחיל באבחון ראשוני הכולל מיפוי של אותם חסימות ושתילת היסודות לריפויין, המשיך בתהליך ריפוי עמוק והסתיים באינטרגציה עם חיי היומיום שלהם

תהליכי ריפוי וצמיחה מוכחים

לאורך השנים ליוויתי המון אנשים בתהליכי ריפוי וצמיחה אשר שינו את חייהם. יעלה שמצאה את אהבת חייה לאחר ששחררה את החסימות שהיו בה מהילדות, דניאל שסוף סוף הצליח לצאת מבית משוגעים, מורן שנפתח מהחרדות שלו ועוד.

ההדרכה שתשנה את חייך

נשמע קצת קלישאתי אבל בהדרכה הזו השקפת העולם שלך תשתנה ותאפשר לך לעבור מתחושת קורבנות וחוסר מזל לתחושת ידיעה עמוקה שניתן לרפא ולשנות את חייך.

צפו בתהליכי השינוי שאנשים עברו איתי במשולש

כיצד חן שיפרה את מערכות היחסים שלה? כיצד רונית הפסיקה את הגמגום שלה? כיצד איתמר טיפל בחוסר הריכוז שלו? וכיצד שמעון התחיל סוף סוף להעריך את עצמו?

הדרכה ללא עלות עם עמוס חגי

יום שני 13.3.23 | 20:00 | זום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.