סוד האושר של קהלת – סדנה דיגיטלית ליצירת חיים מאוזנים

סוד האושר של קהלת – סדנה דיגיטלית ליצירת חיים מאוזנים

סדנה המבוססת על הספר "סוד האושר של קהלת"

בהנחיית עמוס חגי | סדנה דיגיטלית
מחיר התוכנית: 1480 ₪

מטרת התוכנית

לחיות חיים מאוזנים ומיטיבים

סנדת "סוד האושר של קהלת" עוסקת בחידה כיצד על האדם לחיות את חייו. בסיס האושר הוא להבין את חוקי הקיום הפועלים בעולם ולחיות על פיהם בצורה מאוזנת. כך התגובה של המציאות להתרחשותו של האדם בעולם תהיה מיטיבה עבורו ועבור סביבתו.

וכאן גם טמון הקושי האנושי לעכל את ספר קהלת, כי האדם חי מתוך אגו שמבטא את ההתנגדות לחוקי הקיום ועל כן קשה לו לקבל אותם והוא סובל. אם כן, בעולם בו האנושות שקועה באגו ונפרדות, מסר האיזון של קהלת רלוונטי מתמיד.

סדנה זו מבוססת על הספר "סוד האושר של קהלת" ומהווה מדריך מקיף למסר של קהלת לריפוי האגו וחסימותיו בחיי האדם. היא עושה זאת באמצעות פרשנות חדשנית, הכוונה בהירה ותרגולים מעשיים.

 

הסדנה לוקחת אתכם מהמקום בו אתם נמצאים ועוזרת לכם לאזן את חיי היומיום שלכם בדרך להגשמת החיים שתמיד רציתם. הסדנה מזקקת את המסרים החשובים ביותר שבספר קהלת ותעזור לכם לשנות את כלל תחומי חייכם.

בסיס השינוי הוא להבין שמקורו של אותו חוסר איזון הוא ברגשות מודחקים בעבר שלכם, כאשר מבינים זאת, יוצאים למסע ריפוי פנימי של אותם חסימות, ואשר חושף בפנינו את האמת אודות טבענו האמיתי והטהור.

כיצד מירי ריפאה את חייה ונולדה מחדש בגיל 65?

כיצד התוכנית מאפשרת לשחרר חסימות?

התוכנית נפרסת על פני 6 מודולים אשר מאפשרים לך לשחרר את החסימה שתוקעת אותך בחייך. כל מודול מלווה בתכני וידאו ודפי עבודה.

 

מודול ראשון – היציאה למסע ושורשי הסבל

נעבור על פרקים א' ו- ב' בספר קהלת ודרכם נלמד על החסימות שמנהלות אותנו ואיך התודעה עובדת מתוך אותן חסימות כאשר לא מטפלים בהם, בנוסף, נכיר את ההשפעות השליליות של חסימות אלה על חיינו.

 

מודול שני – סוד האיזון ויישומו ביומיום

נעבור על פרקים ג' ו- ד' בספר קהלת ודרכם נלמד על סוד האיזון לחיים מאושרים ומיטיבים. בנוסף, נראה כיצד הוא מתבטא בחיי היומיום שלנו וכיצד ניתן לאמצו הלכה למעשה.

 

מודול שלישי – איזון דרך סיפוק פנימי

נעבור על פרקים ה' ו- ו' בספר קהלת ודרכם נלמד על החשיבות של סיפוק פנימי בדרך לחיים מאושרים. בנוסף, נראה כיצד הדבר הזה מתבטא במימד ההגשמה שלנו וכיצד ניתן למנף תובנה זו בדרך להצלחה בחיינו.

 

מודול רביעי – איזון דרך קבלה וחיבור לטוב

נעבור על פרקים ז' ו- ח' בספר קהלת ודרכם נלמד על כיצד קבלת המציאות היא זו שדווקא מאפשרת שינוי ולא מונעת שינוי. בנוסף, נגלה מהו הטוב הטמון עמוק בתוכנו ויכצד אפשר לבטא אותו בכל התחומים בחיינו. 

 

מודול חמישי – איזון בתודעה ואי חמדנות

נעבור על פרקים ז' ו- ח' בספר קהלת ודרכם נלמד על כיצד קבלת המציאות היא זו שדווקא מאפשרת שינוי ולא מונעת שינוי. בנוסף, נגלה מהו הטוב הטמון עמוק בתוכנו ויכצד אפשר לבטא אותו בכל התחומים בחיינו. 

 

מודול חמישי – איזון דרך הכרה בערך החיים

נעבור על פרקים ט' ו- י' בספר קהלת ודרכם נלמד על משמעות החיים יקרי הערך שלנו וריטואלים יומיים כיצד לחיות מתוך האור. בנוסף, נלמד על לקיחת אחריות והחשיבות שלה בחיים מאוזנים.

 

מודול שישי – האושר וסיום המסע

נעבור על פרקים י"א ו- י"ב בספר קהלת ודרכם נלמד על קבלת המוות כחלק מהחיים. בנוסף, נגלה מהו אושר אמיתי שאינו תלוי בנסיבות החיים וכיצד נוכל לחיות בתוך נסיבות החיים, יהיו אשר יהיו.

אודות המנחה

עמוס חגי

היי, שמי עמוס חגי ואני מרפא אנרגטי, מטפל בלא מודע ומתקשר. לפני למעלה מעשר שנים ייסדתי את משולש – ארגון המוביל אנשים לתהליכי ריפוי וצמיחה אישית, ואת "הילינג לייט" שיטת ריפוי אנרגטית. 

לאורך השנים טיפלתי באינספור אנשים עם בעיות שונות, החל מדפוסי חשיבה שליליים, הפרעות קשב, חרדות, דכאונות, סטרס, התמכרויות והרגלים לא בריאים, דרך בעיות תפקודיות שונות ועד למחלות אוטואימוניות ומחלות פיזיות אחרות.

את כולם העברתי תהליך ריפוי מוצלח אשר התחיל באבחון ראשוני הכולל מיפוי של אותם חסימות ושתילת היסודות לריפויין, המשיך בתהליך ריפוי עמוק והסתיים באינטרגציה עם חיי היומיום שלהם.

צפו בקטע קצר של עמוס מתוך הספר "סוד האושר של קהלת >>

חוות דעת של מטופלים בוידאו

הסדנה לחיים מאוזנים

בהנחיית עמוס חגי | סדנה דיגיטלית
מחיר התוכנית: 1480 ₪

בנוסף לתוכנית הבסיסית מקבלים את הבונוסים הבאים

שיחת אבחון אישית עם עמוס חגי

הרצאה יחסים מוארים עם עמוס חגי

סדנה כוחה המרפא של הסליחה

הטבה של 50% ברכישת הספר "סוד האושר של קהלת"

מה מספרים בוגרי התוכנית?

שאלות ותשובות

התוכנית משלבת בין לימוד תיאורטי לחוויה מעשית.
השילוב של שניהם מאפשר תהליך של ריפוי פנימי .
בדרך לחיים מאוזנים ומטיבים יותר עבורנו ועבור כל מי שסביבנו.

השיח המשותף עם עמוס מוביל אותנו אל מרחב פנימי בתוכנו,

המאפשר למוסס ברכות את החסמים המונעים מאיתנו להתרחש מהלב.

במצב זה נוצרת סביבה המאפשרת לגוף לחזור לאיזון.

זה הזמן שלך

בהנחיית עמוס חגי | סדנה דיגיטלית
מחיר התוכנית: 1480 ₪

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.