סוד האושר של קהלת – סדנה דיגיטלית ליצירת חיים מאוזנים

סוד האושר של קהלת – סדנה דיגיטלית ליצירת חיים מאוזנים

סדנה המבוססת על הספר "סוד האושר של קהלת"

בהנחיית עמוס חגי | סדנה דיגיטלית
מחיר התוכנית: 540 ₪

מטרת התוכנית

לחיות חיים מאוזנים ומיטיבים

סנדת "סוד האושר של קהלת" עוסקת בחידה כיצד על האדם לחיות את חייו. בסיס האושר הוא להבין את חוקי הקיום הפועלים בעולם ולחיות על פיהם בצורה מאוזנת. כך התגובה של המציאות להתרחשותו של האדם בעולם תהיה מיטיבה עבורו ועבור סביבתו.

וכאן גם טמון הקושי האנושי לעכל את ספר קהלת, כי האדם חי מתוך אגו שמבטא את ההתנגדות לחוקי הקיום ועל כן קשה לו לקבל אותם והוא סובל. אם כן, בעולם בו האנושות שקועה באגו ונפרדות, מסר האיזון של קהלת רלוונטי מתמיד.

סדנה זו מבוססת על הספר "סוד האושר של קהלת" ומהווה מדריך מקיף למסר של קהלת לריפוי האגו וחסימותיו בחיי האדם. היא עושה זאת באמצעות פרשנות חדשנית, הכוונה בהירה ותרגולים מעשיים.

 

הסדנה לוקחת אתכם מהמקום בו אתם נמצאים ועוזרת לכם לאזן את חיי היומיום שלכם בדרך להגשמת החיים שתמיד רציתם. הסדנה מזקקת את המסרים החשובים ביותר שבספר קהלת ותעזור לכם לשנות את כלל תחומי חייכם.

בסיס השינוי הוא להבין שמקורו של אותו חוסר איזון הוא ברגשות מודחקים בעבר שלכם, כאשר מבינים זאת, יוצאים למסע ריפוי פנימי של אותם חסימות, ואשר חושף בפנינו את האמת אודות טבענו האמיתי והטהור.

כיצד מירי ריפאה את חייה ונולדה מחדש בגיל 65?

כיצד התוכנית מאפשרת לשחרר חסימות?

התוכנית נפרסת על פני 5 מודולים אשר מאפשרים לך לשחרר את החסימה שתוקעת אותך בחייך. כל מודול מלווה בתכני וידאו ודפי עבודה.

מודול ראשון – היציאה למסע ושאלת המחקר

קהלת יוצא למסע למציאת תכלית האדם. עד פסוק י"א הוא מציג סוג של פרולוג אשר מתאר את חוק הארעיות שמהווה את אחד מהביטויים של התממשות האור בעולם. בהתמקדותו תחילה בקיום עצמו, קהלת מעביר מסר חשוב שהאדם הוא חלק מהעולם ולא כמרכז העולם, וזה בהלימה לגישה של משולש כפי שיורחב בהמשך. לאחר מכן הוא מציג מסקנות ראשוניות.

בנוסף, קהלת רומז כבר בתחילת הספר שכדי להיות מאושר על האדם להבין כיצד העולם פועל או על פי משולש כיצד האור פועל בעולם. וזה הבסיס לאושר שלו. אם כן, בפרק הראשון קהלת מציג את הבסיס לחוכמה שזה הארעיות של הקיום, ובפרקים הבאים יציג כיצד על האדם לחיות כדי להיות מאושר בתוך ארעיות זו.

מודול שני – חוסר האיזון והשלכותיו

בפרק זה משתף קהלת בהרהורי ליבו שהיו לו לאורך מסע חייו בחיפוש אחר האושר ואומר לקורא, בוא אחסוך לך את כל המסע שלא תצטרך לעבור אותו גם, ואתן לך את התובנות החשובות שלי.

מודול שלישי – פתרון האיזון

בפרק זה קהלת מלמד את האדם כיצד ליישם את האושר שהוא דיבר עליו בסיום פרק ב'. האדם כזכור שרוי בהבל הכולל גם ארעיות בלתי פוסקת וגם התמקדות במימד הגשמי בלבד של המציאות, והפתרון להבל זה הוא איזון.

קהלת נותן את המקצב לחיים באמצעות מידות לכל דבר שהאדם חפץ בו, כלומר, קהלת אומר שהאדם צריך לשמור על המידה הנכונה בכל רגע בחייו בדיוק כשם שהטבע יודע בדיוק מתי העת להבשלת פרי על העץ או להורדת הגשם מהענן. מידה נכונה זו מבטאת את השיבה של האדם לעצמו, קריא, להיותו אור בעולם, וזו המשמעות העמוקה של חיים מאוזנים ומאושרים, גם על פי קהלת וגם על פי משולש.

מודול רביעי –  איזון בחיי היומיום

בפרק זה קהלת מציג מספר מצבי חוסר איזון בתחומים שונים בחיי האדם ונותן מענה כיצד ניתן לאזן אותם.

מודול חמישי – איזון בתודעה ואי חמדנות

בפרק זה קהלת עוזר לאדם להגיע לחיים מאוזנים דרך הנחיות לשימוש בשבועה והתנהלות באי חמדנות.

בהקשר לשבועה הוא נותן הנחיות לפני השימוש בשבועה והנחיות לאחר השימוש בשבועה.

ובהקשר לאי חמדנות הוא מסביר למה העושר אינו מביא לאושר, ומדבר בין השאר על הסיבות הבאות: העשיר מתקשה להסתפק במה שיש לו ועל כן רודף אחרי עוד ועוד עושר, מרבה נכסים מרבה דאגות, האדם לא לוקח איתו כלום לקבר ועוד.

מודול שישי – איזון באמצעות סיפוק פנימי

בפרק זה קהלת ממשיך את הקו של פרק קודם בנוגע לחוסר האיזון הנמצא בעושר, ונותן הנחיות איזון הקשורות להסתפקות במה שיש והבנת מקומו של האדם בעולם.

אודות המנחה

עמוס חגי

היי, שמי עמוס חגי ואני מרפא אנרגטי, מטפל בלא מודע ומתקשר. לפני למעלה מעשר שנים ייסדתי את משולש – ארגון המוביל אנשים לתהליכי ריפוי וצמיחה אישית, ואת "הילינג לייט" שיטת ריפוי אנרגטית. 

לאורך השנים טיפלתי באינספור אנשים עם בעיות שונות, החל מדפוסי חשיבה שליליים, הפרעות קשב, חרדות, דכאונות, סטרס, התמכרויות והרגלים לא בריאים, דרך בעיות תפקודיות שונות ועד למחלות אוטואימוניות ומחלות פיזיות אחרות.

את כולם העברתי תהליך ריפוי מוצלח אשר התחיל באבחון ראשוני הכולל מיפוי של אותם חסימות ושתילת היסודות לריפויין, המשיך בתהליך ריפוי עמוק והסתיים באינטרגציה עם חיי היומיום שלהם.

צפו בקטע קצר של עמוס מתוך הספר "סוד האושר של קהלת >>

חוות דעת של מטופלים בוידאו

הסדנה לחיים מאוזנים

בהנחיית עמוס חגי | סדנה דיגיטלית
מחיר התוכנית: 540 ₪

בנוסף לתוכנית הבסיסית מקבלים את הבונוסים הבאים

שיחת אבחון אישית עם עמוס חגי

הרצאה יחסים מוארים עם עמוס חגי

סדנה כוחה המרפא של הסליחה

הטבה של 50% ברכישת הספר "סוד האושר של קהלת"

מה מספרים בוגרי התוכנית?

שאלות ותשובות

התוכנית משלבת בין לימוד תיאורטי לחוויה מעשית.
השילוב של שניהם מאפשר תהליך של ריפוי פנימי .
בדרך לחיים מאוזנים ומטיבים יותר עבורנו ועבור כל מי שסביבנו.

השיח המשותף עם עמוס מוביל אותנו אל מרחב פנימי בתוכנו,

המאפשר למוסס ברכות את החסמים המונעים מאיתנו להתרחש מהלב.

במצב זה נוצרת סביבה המאפשרת לגוף לחזור לאיזון.

זה הזמן שלך

בהנחיית עמוס חגי | סדנה דיגיטלית
מחיר התוכנית: 540 ₪

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.