תוכנית שינוי אישית

מה תרצו לשנות בחייכם?

כולנו רוצים לשנות משהו כדי לעבור לחיים מאושרים ומיטיבים יותר עבורנו ועבור כל מי שסביבנו. זה יכול להיות בקריירה, זוגיות, יחסים משפחתיים או כל תחום אחר שעולה בתודעתכם כעת.

לאחר שעלה בכם תחום כלשהו, עצרו לרגע ושאלו את עצמכם: כיצד הייתי רוצה לבטא את עצמי בעולם דרך התחום הזה? שימו לב לפער בין איפה שאתם כיום לבין איפה שאתם רוצים להיות. זכרו כי פער זה נראה לנו כאילו הוא שם בחוץ אבל מהותו היא תודעתית ומבטאת שינוי השקפה מאגו לאהבה.

מדוע קשה לאנשים לעשות שינוי?

הקושי לעשות שינוי נובע מכך שהמצב הנוכחי שלנו (לפני השינוי) אשר התמצק בתוך כל תא ותא בגופנו, התמצקות זו מקשה עלינו מאוד לעשות שינוי. בנוסף, רוב האנשים מנסים לשנות רק במימד הפיזי של המציאות, לדוגמא, אדם שלא מתאמן חושב שאם ימצא חדר כושר זה יפתור את הבעיה אבל זה שגוי. ברוב המקרים הוא יירשם לחדר כושר אבל לא יתמיד. 

למה זה קורה? כי הקושי ללכת לחדר כושר נובע מחסימות פנימיות של האדם כמו אמונה שחדר הכושר לא יתרום לו או חסימה רגשית כלשהיא מהעבר שלו.

בהתאם, על מנת לעשות שינוי צריך לחסימות העמוקות ביותר שבתוכנו. לדוגמא, בעיות כלשהן שחווינו בעברנו, אם ברמה של אלימות ובין ברמה של הצקות או התעלמות או שתילת אמונות מגבילות שקיבלנו מהסביבה. כל אלו גרמו לילד הפנימי שבתוכנו לגדל שיריון הגנה מפני כל אלה. שיריון שבמקרים רבים נשאר בתוכנו גם כשאנו מבוגרים ומקשה עלינו לפעול באופן משוחרר.

מה הפתרון?

החיים הם זרימה ואנו צינור שמאפשר את הזרימה הזו. הקושי שלנו לשנות מקורו בחסימות פנימיות בתוכנו. חסימות אשר תוקעות את אותה זרימה. החסימות הללו מייצרות בתוכנו מלחמה פנימית שחלק אחד בנו מנסה נואשות להבין מה קורה וחלק אחר נאבק כדי למנוע מהרגשות האלה לצוף לפני השטח.

כדי לעשות שינוי צריך להתייחס לכל הרבדים השונים באדם אשר חוסמים את יצירת השינוי.

בסיס השינוי הוא להבין שמקורם של אותם חסמים הוא בעבר שלנו, כאשר מבינים זאת, יוצאים למסע של ריפוי פנימי של אותם חסמים. אותו ריפוי הוא אינטואיטיבי ומתרחש מעבר לאגו ולתודעה המותנית שלנו. שם אנו משחררים מהזירה של המחשבות וההיגיון ועוברים להתרחש בזירה האנרגטית רגשית תחושתית.

ריפוי זה של אותן חסימות חושף את טבענו האמיתי ומאפשר לשינוי להתרחש בטבעיות ובזרימה ללא כל מאמץ.

אודות תוכנית השינוי 

התוכנית היא תוכנית היברידית המשלבת ליווי אישי פרונטאלי של עמוס בשילוב למידה מרחוק של דרך המשולש. התוכנית אורכת כחודש שבמהלכו מגדירים את השינוי המבוקש, ומטפלים בחסימות אשר מונעות מאיתנו לעשות אותו. 

בתוכנית אנו מתמקדים בחקירה עצמית על מנת לגלות מי אנחנו באמת על ידי שחרורנו מהאגו הכוזב. כאשר משיגים מצב של קיום ללא אגו, אנו משתחררים מאותן חסימות וחווים את טבעה האחדותי והשלם של המציאות. במצב תודעתי חדש זה השינוי המיוחל מתרחש בקלות ובטבעיות.

מה כוללת ההצטרפות לתוכנית?

– מפגש אבחון זום / פרונטאלי עם עמוס חגי למציאת שורשי החסימות ביצירת שינוי.

– סשן אישי עם עמוס חגי לריפוי שורשי החסימות שמונעים את השינוי.

– 8 מפגשים דיגיטליים ליצירת שינוי.

– ליווי אישי של מנטורים למשך חודשיים.

אודות עמוס חגי

התוכנית מועברת על ידי עמוס חגי, הילר, מדיום ומיסטיקן, מייסד משולש ושיטת הילינג לייט. לפרטים נוספים אודות עמוס לחצו כאן >>

כאן תוכלו לצפות בקטע קצר שעמוס מעביר בנושא: "אפשר לעשות שינוי בחיינו מתוך סבל או מתוך אינטיליגנציה" >>

 

עדויות על תהליכי שינוי שאנשים עברו איתנו

תגובות בוידאו על תהליכי שינוי שאנשים עברו עם עמוס >>

תגובות כתובות מהמפגשים האחרונים שלנו >>

לצפייה בתגובות נוספות, לחצו כאן >>

 

פרטים נוספים

תיאום מפגשי הליווי האישיים יבוצע בתחילת ההצטרפות לתוכנית. תינתן אפשרות למפגשי בוקר/צהריים/ערב בהתאם ללו"ז של עמוס.

את המפגש ליווי הראשון ניתן לקיים גם באמצעות ZOOM.

התוכנית הינה בעלות של 2850 שקלים. 

*עלות זו אינה רלוונטית לרכישות קבוצתיות. 

 

לשיחת ייעוץ ללא עלות בנוגע לתוכנית שלחו לנו בקשה כאן בדף צור קשר >

  • מקום:
  • תאריך:06-07-2022
  • שעה:20:30-22:00
  • מחיר:2850 ש”ח