קבוצה בעיר שלך

רקע

אחת הדרכים להגשמת החזון שלנו היא להנגיש קבוצות לימוד ושיח אשר יאפשרו לכל אדם לממש את הפוטנציאל הטמון בו. במידה ומתעורר בך רצון פנימי לקחת חלק בתהליך החשוב הזה של התעוררות רוחנית של האנושות כולה, הגעת למקום הנכון. כאן ניתן להקים קבוצת לימוד ושיח של משולש החיים במקום הקרוב אליך ולהתחיל לטפח את התודעה שלך ושל הקרובים למקום מגוריך. תהליך זה מעצים הן את מנחה הקבוצה והן את המשתתפים הנרשמים אליה.

 

איך זה עובד?

תחילת התהליך הינו בהשארת פרטים כאן למטה. לאחר מכן אנו יוצרים קשר עם המועמד ומתאמים עימו ראיון ראשוני בו תיבדק התאמתו הבסיסית לקחת חלק בתהליך. במידה והמועמד נמצא מתאים הוא מתחיל תהליך הכשרה בסיסי ולאחריו אנו מחליטים במשותף על המיקום והזמן המתאימים להפעלת הקבוצה. בשלב הבא אנו מקדמים במשותף את שיווק הקבוצה בקרב קהל פוטנציאלי ומתחילים בקיום המפגשים. לאורך המפגשים אנו מספקים ליווי אישי ומקצועי למנחה ולמשתתפים לרבות חומרי לימוד עבור כל מפגש.

 

אודות מסלול הלימוד

אנו מכשירים תלמידים לממש את הפוטנציאל הטמון בהם ולחוות אושר. הלימוד הינו לימוד ספירלי שנע בין הכרת חוקי הטבע, הכרת התודעה האנושית, תהליכי יצירת מציאות, עולמות הבריאות, אהבה והגשמה ואימוץ ויישום כלי חיבור תודעתיים כמו מדיטציה, התבוננות, אינטואיציה, דימיון ועוד.

השיעורים כוללים תרגולי מדיטציות (מדיטציית ריכוז ומדיטצית התבוננות), לימודי פילוסופיה (לרבות קריאת טקסטים ומשלים) בעולמות תוכן שונים ומגוונים אשר נוגעים לחיי היומיום שלנו, תרגילים שונים ודיונים פתוחים שמאפשרים להרהר על כל נושא ולראות איפה הוא פוגש אותנו בחיי היומיום שלנו.

המפגשים כוללים גם קבוצת ווטסאפ סגורה, בקבוצה מקבלים שיעורי בית וישנו קשר ישיר בין התלמידים למנחה. בנוסף, ניתן ליצור קשר טלפוני עם המנחה בין מפגש למפגש.

 

“הקדשת זמן ותשומת לב להתפתחות רוחנית היא כשלעצמה התפתחות רוחנית” עמוס חגי

 

שאלות ותשובות

אנו מרכזים עבורכם שאלות ותשובות עיקריות בנוגע לפתיחת קבוצת לימוד (מעבר למידע שצוין לעיל).

ש: מהו החזון?

ת: לקדם התעוררות רוחנית כלל עולמית דרך למידה ויישום של החוכמה האוניברסלית.

ש: מהי מטרת הקבוצה?

ת: לסייע לכל אדם לממש את הפוטנציאל הטמון בו ולחוות אושר באמצעות התכנסות קבוצתית על בסיס שבועי.

ש: האם צריך ניסיון קודם על מנת לפתוח קבוצה?

ת: המנחה יכול להיות כל אדם ולא נזקקת הכשרה קודמת או תואר מהאוניברסיטה. יחד עם זאת, להערכתנו ומניסיוננו, חשוב שהמנחה יתחבר לחזון שלנו ויהיה בו רצון פנימי עמוק לקחת בו חלק.

ש: אילו איכויות המנחה צריך להביא איתו על מנת לפתוח קבוצה?

ת: חשוב שלמנחה תהיה מוטיבציה לארגן את הקבוצה ולהוביל אותה. בנוסף, חשוב שהמנחה יאהב ללמוד את החוכמה ויאהב לעזור לאחרים סביבו להתקדם בדרך למימוש הפוטנציאל שלהם.

ש: למה לימוד בקבוצה?

ת: צורת הלימוד בקבוצה משותפת חשובה ללימודי החוכמה. ללימוד בקבוצה יתרונות רבים כמו הליווי ההדדי בין חברי הקבוצה, התחושה של הליכה משותפת בדרך והדיונים המשותפים סביב נושאי עומק אשר הופכים את הסוגיות לצלולות יותר וכך קל יותר להשרישם בתודעה.

ש: האם אפשר לפתוח קבוצה בכל מקום?

ת: כן.

ש: מי דואג לתכנים המקצועיים?

ת: אנו דואגים למכלול התכנים המקצועיים של כל מפגש.

ש: האם המארגן עובר הכשרה מסויימת?

ת: כן. ישנה הכשרה מסודרת מטעמנו לרבות ליווי שוטף לאורך המפגשים.

ש: האם אפשר לפתוח קבוצה בשעות הבוקר או הצהריים?

ת: כן. אין מגבלת שעות וקבוצה יכולה להיפתח בכל זמן שנראה מתאים למנחה.

 

פרטים נוספים

המפגשים נערכים פעם בשבוע למשך שעה וחצי (בימים ושעות קבועים).

את המפגשים ניתן לקיים בסטודיו בקרבת מקום אולם ניתן גם לקיימם בביתו של המנחה.

 

רוצים לשמוע עוד? שלחו לנו בקשה כאן בדף צור קשר (יש לציין בכותרת הפניה “יצירת קבוצה”)

 

תמיד הרגשת שיש בך יותר? הגיע הזמן להתחבר לשם. 

 

________________

  • מקום:
  • תאריך:
  • שעה:
  • מחיר:ללא עלות