משולש

אודות

החזון

החזון שלנו הוא לקדם התעוררות רוחנית כלל עולמית דרך למידת איכויות האהבה והחוכמה והטמעתן בחיינו.

אודות פילוסופיית משולש 

מסע החיים שלנו הוא מסע לעבר האהבה והחוכמה האוניברסליים, ככל שנחשוף ונחיה הלכה למעשה יותר חלקים מהם, כך נחווה אושר פנימי שיוקרן גם כלפי העולם כולו.

פילוסופיית משולש היא דרך חיים העוזרת לנו להתקרב אליהם באמצעות טיפוח התודעה והגוף. הלימוד והיישום מבוססים על שדה בעל שלושה מרחבים:

  • מרחב המציאות - למידת חוקי הקיום, גוף ותודעת האדם, טבע המציאות ומאפייני המציאות האנושית.
  • מרחב היחסים - הטמעת איכויות מיטיבות בעולמות הבריאות, יחסי אנוש והגשמה עצמית.
  • מרחב החיבור - אימוץ ותרגול של כלים תודעתיים כגון מדיטציה, דימיון, אינטואיציה, התבוננות ועוד.

רוצים לשמוע עוד? להרשמה לשיעור ניסיון לחצו כאן

רקע

רובנו חיים בתחושות של אי נחת וחוסר סיפוק תמידיים. אנו חושבים ומאמינים שהמקור שלהם הוא שם בחוץ ויוצאים למרדף אשלייתי שרק מעצים אותם. מקור הבעיה הינו בחוסר ידע אודות טבעה של המציאות וטבעו של האדם ובפחדים שונים שקיימים בתוכנו. הפתרון לבעיה הוא ביציאה למסע חקירה פנימי העובר דרך התקרבות אל מרחבי האהבה והחוכמה והטמעתם בחיינו.

אודות הארגון

משולש הינו ארגון אשר מטרתו לקדם התפתחות רוחנית של האנושות באמצעות סיוע לכל אדם לממש את הפוטנציאל האנושי הטמון בו ולחוות אושר.

הארגון כולל בית ספר לצמיחה אישית, מרכז הרצאות ומתן פתרונות לארגונים, פרטיים ומוסדות חינוך.

בית הספר לצמיחה אישית כולל מסלולי הכשרה בסיסיים ומסלולי הכשרה מתקדמים (כולל הכשרת מורים ומטפלים).

כלל פעילויות הארגון מבוססות על פילוסופיית משולש.

"התודעה היא כמו גן, מה שנשתול בה, זה מה שיצמח" מתוך הספר קולות שהאמת מסתירה / עמוס חגי

 

 

 

icon

מרחב החיבור

מרחב החיבור כולל למידה של עקרונות ואבני הדרך להתפתחות במסע החיים. בנוסף, כאן נרכוש כלי תרגול תודעתיים כגון מדיטציית ריכוז ומדיטציית התבוננות, דימיון, הכרת תודה, סליחה עצמית וסליחה כלפי האחר, אינטואיציה וכלים נוספים לטיפוח התודעה.

 

icon

מרחב היחסים

מרחב היחסים כולל את מערכת הקשרים של האדם עם עצמו, עם החברה ועם העולם. כאן נלמד להטמיע איכויות וריטואלים לקידום לאורך חיים מיטיב, לייצר קשרים חברתיים מוסריים ובריאים, ולהגשים את עצמנו דרך חיבור לרצון הפנימי העמוק שבתוכנו.

icon

מרחב המציאות

מרחב המציאות כולל את ההכרה של החוכמה והאינטליגנציה שנמצאים בכל דבר שקיים. כאן נלמד על חוקי הקיום האוניברסליים, הכרת הגוף והתודעה של האדם ואיך אפשר לטפח אותם והכרת טבעה של המציאות האנושית וכיצד ניתן לשפרה בחיי היומיום שלנו.