משולש

אודות

צפו בעמוס מסביר בקצרה על דרך המשולש >>

https://www.youtube.com/watch?v=ILEIy3wscCA&t=671s

אודות הארגון

משולש הינו ארגון ללא כוונת רווח אשר מטרתו לקדם התפתחות תודעתית בקרב האנושות. אנו עוזרים לכל אדם לממש את הפוטנציאל האנושי הטמון בו באמצעות ריפוי התודעה.

הארגון כולל מרכז ריפוי הוליסטי, בית ספר לצמיחה אישית, מרכז הרצאות ומתן פתרונות לארגונים, פרטיים ומוסדות חינוך. בנוסף, הארגון פועל לקידום יוזמות חינוכיות שונות המבוססות על ריפוי התודעה.

החזון

החזון שלנו הוא לקדם התפתחות תודעתית בקרב האנושות. מימוש החזון הינו באמצעות יישום דרך המשולש בקרב פרטיים, ארגונים, מוסדות חינוך וחברות.

רוצים לשמוע עוד? להרשמה למפגש ניסיון לחצו כאן

לתיאום שיחת ייעוץ בתחום הריפוי לחצו כאן

רקע 

אנו חיים בעולם שופע במזון אולם עדיין אנשים מתים מרעב, התברכנו בתודעה מפותחת ושפה עשירה אולם עדיין יש אלימות, יש לנו עושר ברמה החומרית אולם עדיין קשה לנו למצוא משמעות קיומית. כל אלו הם איתותים שאנו מזניחים את ההתפתחות של מימד עמוק יותר בתוכנו.

על האנושות לקבל החלטה אמיצה ולהתחיל להתפתח במימד האנכי, ציר הרוח, מימד פנימי אשר מעבר לתודעה המבחינה ולתחושת הנפרדות שהיא יוצרת. זהו האתגר האמיתי של התפתחות האנושות וזהו האוצר האמיתי שאליו עלינו להתחבר. והוא נמצא עמוק בתוכנו.

אודות משולש

משולש היא דרך חיים המאפשרת לכל אדם לממש את הפוטנציאל האנושי הטמון בו באמצעות טיפוח התודעה. הדרך נוצרה ונכתבה על ידי עמוס חגי ומתפרסת על פני אלפי עמודים.

הדרך מעודדת את התנועה העדינה מחיים מבוססי אגו והתניות תודעתיות שונות לחיים מבוססי חירות, צמיחה, אהבה ושלווה. כל אלו מתבטאים בחיים מלאים יותר, בעלי משמעות ומבוססי יחסים מיטיבים.

הדרך מבוססת על חקירה עצמית על מנת לגלות מי אנחנו באמת על ידי שחרורנו מהאגו הכוזב. כאשר משיגים מצב של קיום ללא אגו, אנו משתחררים מהניגודיות שבין "אני" ל "אחרים" וחווים את טבעה האחדותי והשלם של המציאות.

ידיעה עמוקה זו היא השער לאהבה שאינה תלויה בדבר, שמחת ההוויה, טוב אבסולוטי ועוד איכויות של אתיקה אוניברסלית. בנוסף, איננו מוטרדים יותר על ידי כעס, קנאה, תחרותיות, שנאה ונפרדות.

דרך חיים זו מתבטאת ביומיום באמצעות פרקטיקה של התנסות ישירה - יישום ותרגול (המכונה גם "חוכמת הלב") ופילוסופיה עיונית - למידה (המכונה גם "חוכמת העין") כפי שיפורט מטה.

הדרך כוללת בתוכה גם שיטת ריפוי ייחודית העוסקת בריפוי מנטלי, רגשי ופיזיולוגי.

icon

הדרך - ריפוי התודעה

ריפוי התודעה מתבטא במעבר מחיים מבוססי השקפה של אגו, נפרדות והתניות תודעתיות שגויות לעבר חיים מבוססי השקפה של חירות, צמיחה, אהבה ושלווה.

icon

לימוד - מרחב החוכמה

מרחב החוכמה כולל את הידיעה העמוקה על טבעה האחדותי והשלם של המציאות לרבות חוקי טבע שונים כמו חוק האחדות, חוק הסיבה והתוצאה וחוק הארעיות.

icon

יישום - מרחב האהבה

מרחב האהבה כולל את היישום הפרקטי של החוכמה בתודעת האדם ובביטויה הלכה למעשה בחיי היומיום של הפרט כאהבה שאינה מותנית.

icon

תרגול - מרחב החיבור

מרחב החיבור כולל כלים תודעתיים שונים כמו אינטואיציה, הכרת תודה, דימיון, סליחה, מאמץ מודע, מדיטציה ועוד, המאפשרים לאדם לבטא את האחדות והאהבה בחייו.