מה אנו מציעים?

עקרונות ליישום

1. הכרת חוקי הקיום וטבע המציאות - הכרת החוקים הבסיסיים של המציאות כמו חוק הסיבה והתוצאה וחוק הארעיות. הכרת טבע התודעה ואיך לעבוד איתה והכרת מאפייני המציאות ואיך לשפרה.

2. בניית השקפת עולם – למידה ויצירה של השקפת עולם בקרב כל אחד ואחד מילדינו. החל ביצירת סט של ערכים מוסריים, אמונה במשהו גדול יותר מהם, כבוד הדדי וטכניקות בסיסיות להתייחסות לבני אדם.

3.פיתוח תכונות אשר יאפשרו להתמודד טוב יותר עם אתגרי המאה הבאה – טכניקות כגון יצירתיות וחדשנות, חשיבה עצמאית וביקורתית, היכולת לפתח מומחיות והעמקה בתחום כזה או אחר, יצירת מעורבות ועוד.

4.חיבור לייעוד וחזון – החיבור של הילדים שלנו למשהו גדול יותר מהם, ולהראות להם שהם יכולים לשנות את העולם ולהפוך אותו למקום טוב יותר לחיות בו.

5. שילוב כלים ייחודיים מעולמות שונים – כלים כמו סוגים שונים של מדיטציות, דימיון מודרך והתבוננות פנימית מסייעים לטיפוח הפוטנציאל של ילדינו. התרומה שלהם מסיייעת בין השאר לשיפור היכולת להתמקד, לייצר שלווה פנימית ולהגשים את עצמם.

איך נראה עולם החינוך כיום?

כיום מערכות החינוך בארץ בעולם מתקשות להכין את הילדים שלנו לאתגרי המאה ה- 21. יתרה מכך, הן מתקשות להכשיר את ילדינו להתמודדות בחיים בכלל, ולספק להם כישורים שיעזרו להם להשתלב בשוק העבודה אשר משתנה ללא הרף.

למערכות החינוך אתגרים רבים, אחד מהם הוא האלימות הפיזית והמילולית והתחושה שהילדים שלנו "מאבדים את זה". כולם רוצים הכל כאן ועכשיו והחיבור לטכנולוגיה יוצר בקרבם בדידות ותחושה שהם סוחבים את כל העולם על הגב שלהם.

אתגר נוסף הוא ההסתה שהולכת וגועשת. כאשר אנו מסתכלים היום על מאורעות היסטוריים של חורבן קשה לנו להאמין שהם יקרו שוב אבל כולם התבססו על הסתה, לקחת אזרחים תמימים ולעשות להם שטיפת מוח של מה נכון ומה לא נכון. ומה קורה היום בגני ילדים ובתי ספר? הטכנולוגיה משמשת כחומר בעירה לצרכי הסתה כלפי ילדים תמימים שקצת שונים מהאחרים.

בנוסף, על אתגרים אלו, קיים עניין הסביבה, בעבר ההשפעה של המשפחה הגרעינית על הילדים היתה מאוד גבוהה, כיום המגמה מתהפכת והסביבה הופכת דומיננטית יותר.

שיפור מערכת החינוך היא לא רק לתת עזרים טכנולוגיים לכל תלמיד אלא לתת לצידם גם כלים פסיכולוגיים וחברתיים על מנת לאזן את כשלי הטכנולוגיה.

דרך המשולש 

יישום דרך המשולש בקרב ילדינו אומר להפוך אותם לילדים בעלי רמת מודעות גבוהה יותר, ילדים מוסרים יותר וילדים אשר בעלי יכולת גבוהה יותר לממש את הפוטנציאל הטמון בהם.

למה אנחנו?

זמינות

זמינות

אנו זמינים עבורכם מסביב לשעון

פתרון בעיות

פתרון בעיות

פתרון בעיות על בסיס פילוסופיית משולש החיים

ליווי אישי

ליווי אישי

אפשרות לבניית תוכנית ליווי ארוכת טווח

הכוונה ראשונית

הכוונה ראשונית

פגישת הכוונה ראשונית ללא עלות

מקצועיות

מקצועיות

הליווי מבוצע על ידי מורים ומטפלים מוסמכים