משולש

אודות

אודות דרך המשולש 

האנושות הולכת ומתפתחת במימד אופקי הכולל התפתחויות תעשיתיות וטכנולוגיות, אנו חיים בעולם שהשפע בו הוא אינסופי אולם עדיין יש אנשים שמתים מרעב, התברכנו בגוף משוכלל, תודעה מפותחת ושפה עשירה אולם אנו עדיין בוחרים לנהוג באלימות. כל אלו הם איתותים שאנו מזניחים את ההתפתחות של מימד עמוק יותר בתוכנו.

על האנושות לקבל החלטה אמיצה ולהתחיל להתפתח במימד האנכי, ציר הרוח, מימד פנימי אשר מעבר לתודעה המבחינה ולתחושת הנפרדות שהיא יוצרת. זהו האתגר האמיתי של התפתחות האנושות וזהו האוצר האמיתי שאליו עלינו להתחבר. והוא נמצא עמוק בתוכנו.

משולש היא דרך חיים העוזרת לנו לצלוח את אותו אתגר ולממש את הפוטנציאל הטמון בנו באמצעות חיבור לאותו מימד עמוק והנכחתו בחיי היומיום שלנו.

יישום ההליכה בדרך מבוסס על שלושה מרחבים:

  • מרחב החוכמה (למידת הדרך) - למידת חוקי הקיום, גוף ותודעת האדם, טבע המציאות ומאפייני המציאות האנושית.
  • מרחב האהבה (יישום הדרך) - הטמעת איכויות מיטיבות בעולמות הבריאות, יחסי אנוש והגשמה עצמית.
  • מרחב החיבור (כלי תרגול) - אימוץ ותרגול של כלים תודעתיים כגון מדיטציה, דימיון, אינטואיציה, התבוננות ועוד.

רוצים לשמוע עוד? להרשמה למפגש ניסיון לחצו כאן

רקע

רובנו חיים בתחושות של אי נחת וחוסר סיפוק תמידיים. אנו חושבים ומאמינים שהמקור שלהם הוא שם בחוץ ויוצאים למרדף אשלייתי שרק מעצים אותם בעוד מקור הבעיה עמוק בתוכנו בדמות חוסר ידע אודות טבעה של המציאות וטבעו של האדם.

אודות הארגון

משולש הינו ארגון פילוסופי-חינוכי ללא כוונת רווח אשר מטרתו לקדם התפתחות תודעתית של האנושות. אנו מסייעים לכל אדם לממש את הפוטנציאל האנושי הטמון בו באמצעות התמרת המודעות.

הארגון כולל בית ספר לצמיחה אישית, מרכז הרצאות ומתן פתרונות לארגונים, פרטיים ומוסדות חינוך.

בית הספר לצמיחה אישית כולל מסלולי הכשרה בסיסיים ומסלולי הכשרה מתקדמים (כולל הכשרת מורים ומטפלים).

כלל פעילויות הארגון מבוססות על דרך המשולש.

"התודעה היא כמו גן, מה שנשתול בה, זה מה שיצמח" מתוך הספר קולות שהאמת מסתירה / עמוס חגי

החזון

החזון שלנו הוא לקדם התפתחות תודעתית כלל עולמית באמצעות התמרת המודעות האנושית.

 

 

icon

התמרת המודעות (הבעיה ופתרונה)

מרחב המודעות כולל את הכרת בעיית הסבל האנושי, מקור הבעיה אשר נובע רובו ככולו מבורות ופתרון הבעיה אשר כולל את התמרת המודעות האנושית.

icon

מרחב החוכמה (למידת הדרך)

מרחב החוכמה כולל את ההכרה של החוכמה והאינטליגנציה שנמצאים בכל דבר שקיים. כאן נלמד על חוקי הקיום האוניברסליים, הכרת הגוף והתודעה של האדם והכרת טבעה של המציאות האנושית.

icon

מרחב האהבה (יישום הדרך)

מרחב האהבה כולל את היישום של אותם חוקי קיום בחיי האדם. כאן נלמד כיצד ליישם את החוכמה בחיינו וכיצד היא באה לידי ביטוי בהיבטים כמו בריאות פיזית, יחסים ותקשורת ותפקוד האדם.

icon

מרחב החיבור (כלי תרגול)

מרחב החיבור כולל למידה של כלים להתפתחות בדרך. כאן נרכוש כלים כגון מדיטציית ריכוז והתבוננות, דימיון, הכרת תודה, סליחה עצמית וכלפי האחר, אינטואיציה וכלים נוספים לטיפוח הגוף והתודעה.